Už je tu zase konec školního roku…

Před desíti měsíci jsem slovy Tak, a už je tu zase škola vítala v září žáky v atriu školy … Tehdy jsem žákům deváté třídy říkala, že tento školní rok je pro ně jedinečný, protože jedou do poslední stanice, kde vlak zvaný ZÁKLADNÍ ŠKOLA končí a oni budou muset na své cestě k dospělosti přestoupit do dalšího vlaku, který má sice méně zastávek, ale jede mnohem rychleji. A ani jsme se nenadáli a s našimi deváťáky jsme se loučili. Bylo mi ctí, že v prvním roce mého působení na naší škole byli v deváté třídě zrovna tito žáci. Byli opravdu skvělí, společně s paní učitelkou Blaženou Wertichovou organizovali spoustu akcí. Za reprezentaci školy byla udělena pochvala ředitelky školy těmto žákům: Matěj Hloušek, Jan Mičuda, Barbora Kramná, Adéla Olšarová, Nikol Tesařová, Pavel Tyll a Alena Zipsová. Navíc za výborný prospěch, účast a úspěchy v soutěžích, práci v zájmových kroužcích, za organizaci různých školních akcí, ochotu a skvělé nápady byli medailí u příležitosti slavnostního ukončení školního roku oceněni tito žáci: Ondřej Fleger, Matěj Hloušek, Michal Mičuda, Pavel Tyll, Barbora Kramná a Alena Zipsová.
Milí deváťáci, přeji Vám všem poklidnou a ničím nerušenou jízdu během své cesty STŘEDNÍ ŠKOLOU, ostatním dětem dlouhé a slunečné prázdniny a všem dospělým krásnou dovolenou.

PaedDr. Ivana Pavlíková