Uzlovací štafeta

V sobotu 24. 11. 2012 se uskutečnil v tělocvičně naší školy již jedenáctý ročník Uzlovací štafety pro mladé hasiče. Do pěkně připraveného prostředí přijelo se svými vedoucími 95 soutěžících z devíti sborů dobrovolných hasičů. Vázaly se tyto uzly: tesařský uzel na ležící savici, lodní smyčka na stojícím kůlu, plochá spojka na stole nebo v ruce, zkracovačka a úvaz na ležící proudnici s hadicí.

Matěj Hloušek se v jednotlivcích starší kategorie umístil na krásném druhém místě. Vítězové této kategorie museli o umístění bojovat v 11 kolech. V mladší kategorii se na druhém místě umístila naše žákyně Eliška Matoušková. Zde se bojovalo v 9 kolech. Blahopřejeme!

Celkem bylo uvázáno 3 150 uzlů, nejmladšímu závodníkovi bylo 5,5 let a umístil se na 18. místě.