Valentýnská diskotéka

Píše se den 5. února 2016 a naši deváťáci si pro žáky vyššího stupně připravili Valentýnskou diskotéku. Diskotéka ze začátku vypadala špatně, ale čím více se stmívalo, tím více se žáci začali bavit. Navštívila nás i naše bývalá paní učitelka Michaela Špičáková, která nám udělala radost i se svým synem Filípkem. Jako každý rok, tak i letos, se rozdávaly valentýnky, u kterých jsme se nejen zasmáli, ale spousta valentýnek nás i dojala. Po rozdávání valentýnek nastala soutěž s „balónky“. Někteří nechtěli s vylosovanou osobou hrát – tančit, ale i přesto to zvládli a hráli – tančili, jak se má. Výherci byli sladce odměněni a nastal další ploužák. Kluci se báli vyzvat dívku k tanci, tak to holky udělaly samy a spokojeně se tančilo. Ovšem jak to začalo, tak to i skončilo. Uteklo to jako voda. Asi 15 minut před koncem jsme začali uklízet a na ukončení diskotéky nám zahráli poslední závěrečnou píseň.
Děkujeme za účast a vzorné chování a ahoj další den ve škole.

Eliška Seiplová, 9. třída