Valentýnská diskotéka – 15. 2. 2013

Svátek zamilovaných oslavili žáci 9. třídy a potažmo žáci celého druhého stupně opravdu stylově. Deváťáci neponechali nic náhodě a přípravě diskotéky věnovali náležitou pozornost, o čemž svědčí i fotografie. Do připravených schránek mohli žáci vhazovat „valentýnky“ a písničky na přání. Také tělocvična byla patřičně vyzdobena srdíčky, balónky,…

Samozřejmě byla zajištěna hudba a také video projekce. Žáci se mohli občerstvit před vstupem do tělocvičny, kde byly limonády rozlévány do plastových kelímků.

Atmosféru doplnily předem nakoupené svítící náramky, které měli deváťáci předem nakoupené. Valentýnskou diskotéku považuji za velmi zdařilou. Chválím její přípravu, průběh a také bezchybné ukončení. Během několika minut byla tělocvična uklizena a připravena pro večerní sportovce.

Milí deváťáci, více takových akcí! Děkuji.

Ivana Pavlíková, ředitelka školy