Vánoční den s Žárovkou

V pátek 22. prosince se na vyšším stupni “přibližovaly” Vánoce. Žákovská rada si připravila program na celé dopoledne, kdy se na osmi stanovištích vytvořila vánoční atmosféra a těšení se na tyto nejkrásnější svátky v roce dosáhlo téměř nejvyššího stupně. Členové Žárovky přistoupili k vytváření vánoční atmosféry opravdu zodpovědně, náplň činnosti jednotlivých stanovišť byla diskutována dlouho dopředu na pravidelných ranních pondělních schůzkách. A výsledek splnil i ta nejsmělejší očekávání. A co se na jednotlivých stanovištích dělo? Děti si mohly natrénovat balení dárků, zazpívat si oblíbené koledy, překonat vánoční opičí dráhu s pracovním názvem: “Útěk před Santou”. Znalost oblíbených pohádek a nejlepších hlášek z nich prověřil speciální “ Kahoot” i pohádkový kvíz. Nechyběla vánoční prezentace, pohybové hry, vánoční dílna… Žárovka opět zářila, organizačně vše zvládla. Nezbývá než pochválit a poděkovat.

Mgr. Ivana Vaňková