Vánoční radosti 1. B aneb čekání na Ježíška…

Návštěva ze školky
Nečekanou zato milou návštěvou byly děti z nedaleké školky Neplachovice. Malí návštěvníci s sebou přinesli dárečky, které rozzářily tváře našich prvňáčků a vnesly do třídy vánočního ducha.

Hakuna Matata
Jiný den jsme se vypravili do kina v Holasovicích, kde na nás čekalo promítání pohádky Lví král. Tato klasická pohádka plná dobrodružství a ponaučení zaujala všechny děti a byla skvělým zážitkem.

Vánoční dopoledne
Dvacátý druhý prosinec byl věnován českým vánočním zvykům a tradicím. S dětmi jsme si povídali o tradicích, jako je pouštění lodiček nebo co znamená, když v rozkrojeném jablíčku najdeme hvězdičku. Vyrobili jsme si vlastního andělíčka a naučili se o něm básničku. Také jsme si zahráli vánoční pexeso a na tabletech jsme kreslili vánoční diktát. Den jsme zakončili společným zpíváním vánočních koled, které bylo dokonalým završením našeho čekání na Ježíška.

Veselé Vánoce přeje celá 1. B