Základní škola a Mateřská škola Neplachovice Naši žáci v dobrém rozmaru V barvách duhy Hledání Bludišťáka Základní škola a Mateřská škola Neplachovice Adaptační kurz Posloucháme Sběr vody Bude se testovat Zbarví se? A pod mikroskop

Vánoční tvoření s rodiči

Na 10. prosince odpoledne jsme pozvali rodiče do 1. oddělení školní družiny, aby si s námi při společném tvoření užili vánoční pohodu. Maminky napekly dobroty ke kávě či čaji a v této příjemné atmosféře jsme začali vyrábět lampičku ze zavařovací sklenice, vánoční přání a zápich andílka. Všechny přítomné to velmi bavilo. Krásné výrobky si děti odnesly domů. Jsem moc ráda, že si rodiče v předvánočním shonu udělali čas a přišli mezi nás. Děkuji všem za příjemně prožité odpoledne a už teď se s dětmi těšíme na další setkání.

Miluše Košinarová