Vánoční tvoření s Žárovičkou

Na páteční odpoledne si Žárovička připravila vánoční tvoření pro rodiče s dětmi. Jsme moc rádi, že si v této uspěchané době našli rodiče čas a zavítali do školy, aby si společně se svými dětmi mohli vytvořit vánoční ozdoby, které se již nyní třpytí v jejich domovech. A co si naši návštěvníci odnášeli za výrobky? Hvězdičky se třpytkami budou mít někteří ve vlasech ještě i na Štědrý den. Jednoduchý svícen vyrobený na spojených srdíčkách symbolizuje rodinnou pohodu. Papírový sněhuláček snad zařídí Vánoce na sněhu. Dřevěné ozdoby se mohou vyjímat na stromečcích v každé rodině. Nesmíme zapomenout také na inkoustové nebo pastelové přání. Hvězdička z vlny zahřeje a kravata z papíru ozdobí kdejaký šatník. U kávy a dobrot, které pro nás připravili rodiče, si všichni v naší kavárničce odpočinuli a nasdíleli zážitky s vánočními přípravami i pečením cukroví. Děkujeme všem, kteří jakkoli přispěli k této vánoční atmosféře a již teď se těšíme na další jistě vydařenou aktivitu naší úžasné a akční Žárovičky.

Mgr. Klára Střížová