Veselé září ve školní družině

První měsíc nového školního roku utekl jako voda. Byl to měsíc plný seznamování a poznávání se navzájem.  Zvláště výjimečný byl jistě pro prvňáčky, pro které nastala vstupem do školy nová etapa jejich života. Čekalo je nové prostředí, noví kamarádi, paní učitelky a především jiný režim, než na který byli dosud zvyklí. Většina z nich se s těmito změnami popasovala velmi rychle a bez problémů. Jistě jim v tom pomohlo a stále pomáhá i prostředí školní družiny, které jim může připomínat mateřskou školku. V prvním oddělení je čekala pomyslná cirkusová manéž, ve druhém zase podmořský svět. Každý den si společně hrajeme, čteme, relaxujeme, tvoříme. Energii čerpáme i z přírody a stále ještě hřejícího podzimního sluníčka. Školní rok se tedy rozběhl vesele a my se už těšíme, co přinesou měsíce příští.

Iveta Johnová