Veselý Mikuláš

Nadšenci výtvarného umění nezaháleli a účastnili se výtvarné soutěže s názvem „Veselý Mikuláš“ na Masarykově střední škole zemědělské v Opavě. Po přihlášení do soutěže jsme obdrželi šablony Mikuláše, které jsme mohli podle naší fantazie ozdobit. Každá skupinka se s tím poprala po svém a myslím si, že jejich úsilí stálo za to a Mikuláši se povedli. Soutěž proběhla na MSŠZ během jejich tradičního „ Adventu na Zemědělce“ v pátek a v sobotu 27. a 28. 11. 2015. Konkurence byla obrovská, ale nenechali jsme se zahanbit. Nicméně o výsledcích hlasování jsme ještě nebyli informováni. Takže uvidíme….

Na výtvarném zpracování Mikulášů se podíleli:

1. Mikuláš – všichni žáci 3. třidy

2. Mikuláš – Eliška Šišmová, Adam Bolík, Patrik Šebela, Teo Bumbálek, Jan Matoušek, Filip Herber ze 4. třídy

3. Mikuláš – Katka Kořistková, Lea Bumbálková, Dominik Pomp, Teo Bumbálek, Tomáš Ryšánek z výtvarného kroužku.

Všem žakům děkuji za jejich nadšení a elán.

Mgr. Dagmar Bumbálková