Základní škola a Mateřská škola Neplachovice Naši žáci v dobrém rozmaru V barvách duhy Hledání Bludišťáka Základní škola a Mateřská škola Neplachovice Adaptační kurz Posloucháme Sběr vody Bude se testovat Zbarví se? A pod mikroskop

Vítání občánků a setkání jubilantů

Konec školního roku je už za dveřmi, teplota stoupá, plány na prázdniny jsou hotové, přesto neustává aktivita některých dětí v kulturní oblasti. V neděli 23. 6. se představily naše výborné hudebnice a přednášející na slavnosti Vítání občánků na zámku v Neplachovicích. Nela Dehnerová zahrála na klávesy a posléze na kytaru, Monika Matoušková na housle, Nela Hřivnáčová na kytaru, přednášely Julie Vávrová a Aneta Krusberská.
V pondělí 24. 6. přispěl pěvecký sbor a přednášející Tereza Bilíková a Kateřina Kořistková ke slavnostní atmosféře na setkání jubilantů na střelnici v Neplachovicích.

                                                                                                                                             Mgr. Blažena Wertichová