Sportovní den

Malou tradicí se stal sportovní den, který jsme zařadili do posledního týdne v mezírce mezi výběrem učebnic, třídnickými pracemi a již neodmyslitelnými olympijskými dny. Žáci si tak v krásném prostředí holasovického hřiště mohli vyzkoušet disciplíny, ve kterých budou soutěžit na nadcházejících olympijských dnech, jako jsou mölkky, pétanque anebo ringo. Mimo tyto naše olympijské sporty jsme si s žáky zahráli fotbal a tradiční beachvolejbalový zápas učitelé vs. deváťáci, který po náročném a vyrovnaném boji nakonec vyzněl vítězně pro učitele v poměru 2:1. Kdo na sport neměl chuť, mohl si opéct něco dobrého na místním grilu, o který se po celou dobu poctivě staral Jan Homola, anebo se jen pobavit na dětském a workoutovém hřišti. Skvěle strávený den ještě podpořila paní Osadníková, která nám na hřišti obstarala zázemí.

Za všechny zúčastněné učitele Mgr. Jakub Machel