Základní škola a Mateřská škola Neplachovice Naši žáci v dobrém rozmaru V barvách duhy Hledání Bludišťáka Základní škola a Mateřská škola Neplachovice Adaptační kurz Posloucháme Sběr vody Bude se testovat Zbarví se? A pod mikroskop

Do vody!

Po výletě minulého týdne naplněném turistikou si zvolily třídy 7. B a 8. A pro poslední školní výjezd odpočinkovější formu. Volbou byl Aquapark Kravaře. Pobyt v tomto areálu ovšem neměl s odpočinkem nic společného. Sedmáci a osmáci museli vyzkoušet všechny dostupné atrakce – divokou řeku, vodní houpačku, jeskyni, tobogán, vířivku i plaveckou dráhu. Po dvou hodinách všem řádně vyhládlo, a tak vydaná energie byla doplněna párkem v rohlíku, kebabem, pizzou a vše to završila ledová tříšť, případně zmrzlina. Příjemná únava na zpáteční cestě ve vlaku byla zahnána zážitkem snů – naším vagonem prošel známý tiktoker Samuel Samake! Ti nejodvážnější získali společné foto.

                        Mgr. Blažena Wertichová, Mgr. Nikola Machelová, Mgr. Alexandra Neiserová