Výlet na Bezručův vrch a rozhlednu Ježník

Během měsíce října se k životu probudil také turistický kroužek a za svůj první cíl si vybral rozhlednu Ježník, která se nachází nedaleko města Krnov. Na úvodní asi 13 km dlouhou túru se poslední říjnovou neděli vydalo celkem 11 turistů. Z počátku zatažená obloha s mírným deštěm se po výstupu na Bezručův vrch protrhala a po cestě jsme si užili krásného slunečného podzimu a zlatě zabarvených listnatých stromů, kterých je v okolí Krnova opravdu dostatek. Na rozhledně Ježník, která se nachází na kopci Vyhlídka, jsme strávili několik desítek minut, v klidu se nasvačili a užili si překrásné vyhlídky z celoročně otevřené rozhledny. Po návratu do Krnova nás čekal rozchod ve městě a zasloužený oběd po první zahřívací túře. Další výlet se bude konat koncem listopadu a tentokrát na nás čekají sopečné pozůstatky v okolí Slezské Harty.

Fotografie z výletu:

https://plus.google.com/u/0/104946829186953218097

Mgr. Jakub Machel