Výlet velký jako BRNO

Přesně takový byl výlet 7. třídy. Ve středu 22. 6. jsme vystřídali celou řadu dopravních prostředků. Nejprve jsme nastoupili do autobusu – náhradní vlakové dopravy, v Opavě jsme přestoupili do vlaku, v Ostravě-Svinově do dalšího vlaku (s kupé!). V Brně po krátké prohlídce města jsme šalinou (tramvají) dojeli na Prygl (přehradu), lodí jsme přeplavili brněnskou přehradu, pak jsme zase chvilku použili vlastní pohon (3 km pěší túra) k hradu Veveří. Po prohlídce hradu opět lodí a tramvají a vlakem a autobusem domů.

A zde jsou ohlasy žáků:

Líbil se mi výhled na Brno.

Super byla jízda tramvají. (2 x)

Zaujala mě prohlídka hradu Veveří. (3 x)

Ve vlaku byla sranda v kupé. (5 x)

Líbilo se mi auto Lamborghini. (6 x)

Nejúžasnější byla plavba lodí! (15 x)

                                                                                                                             Mgr. Blažena Wertichová