Výsledky turnaje ve stolním tenise

Poslední finálové kolo miniturnaje ve stolním tenise, který byl rozehrán v době rekonstrukce šaten, jsme již využili prostory v tělocvičně a závěrečného pavouka, který rozhodl o konečném pořadí, jsme dohráli ve sportovním prostředí naší tělocvičny. Do turnaje postupně zasáhlo celkem 17 žáků z 6., 7., 8. i 9. tříd, finálového kola se pak zúčastnilo 14 hráčů, ze kterých byly podle umístění v základních skupinách sestaveny dvojice a následně seřazeni do pavouka. Vítěz utkání vždy postupoval do následujícího kola a hráč, který během své cesty zvítězil ve všech utkáních, se také stal vítězem celého turnaje. Své zápasy nejlépe zvládl Petr Matýsek z 9. třídy a stal se tak celkovým vítězem miniturnaje.

Umístění hráčů:

1. místo – Petr Matýsek
2. místo – Jakub Machel
3. místo – Ondřej Lubeník
4. místo – František Chlopčík

5. – 8. místo (abecedně):

Botzián Ondřej
Kurka Filip
Leszczýnski Daniel
Vávrová Aneta

9. – 14. místo (abecedně):

Bajtek Tadeáš
Homolová Kristýna
Kořistková Karolína
Nováčková Alexandra
Šafaříková Marie
Vávrová Julie

Mgr. Jakub Machel