Základní škola a Mateřská škola Neplachovice Naši žáci v dobrém rozmaru V barvách duhy Hledání Bludišťáka Základní škola a Mateřská škola Neplachovice Adaptační kurz Posloucháme Sběr vody Bude se testovat Zbarví se? A pod mikroskop

Výtvarná soutěž školních družin

Stejně jako loni se I. oddělení ŠD zapojilo do výtvarné soutěže školních družin. Letos bylo téma dopravní prostředky. Myslela jsem si, že se zapojí hlavně kluci, ale byla jsem překvapená. Holky byly velmi kreativní a hned začaly vymýšlet, co všechno by se dalo udělat. A tak začala naše dvouměsíční práce. Děti tvořily své návrhy a pak se pustily do samotné výroby. Bratři Burgetovi vymysleli letadlo z papírových ruliček, Anežka a Bibi vyrobily anglický autobus z krabice od bot, Kačka a Mirka vymyslely velký Titanic z kartonu a krabic. Menší děvčata a kluci tvořili celé město. Dalo jim to všem hodně práce, ale moc se jim to povedlo. Musím všechny hodně pochválit! Velkou odměnou bylo, když jsme zjistili, že naše holky s Titanicem vyhrály krásné třetí místo. Všechny výrobky jsou do 26. 5. 2019 vystaveny v galerii obchodního centra Breda Opava.

                                                                                                                                                Miluše Košinarová