Zábavné dopoledne plné angličtiny

V pátek 31. 3. přijali čtyři páťáci výzvu ze Základní školy Vrchní v Opavě a zúčastnili se již tradiční soutěže Funny English Day. Vyzbrojeni psacími potřebami, vydatnou svačinou a zejména nepřebernou škálou anglických slovíček, se Jan Matoušek, Eliška Doleželová, Eliška Šišmová a Julie Vávrová pustili do souboje se zástupci dalších sedmnácti škol, kteří na tom byli podobně. Letošní ročník byl obzvlášť náročný, jelikož podle slov organizátora této soutěže jsou dnešní děti jazykově velmi zdatné. Toto tvrzení platí i pro naše páťáky… V nemalé konkurenci obstáli se ctí. O jeden bod byli „pozadu“ za ZŠ Englišova a ZŠ Šrámkova. Takže nezbývá nic jiného, než všechny zúčastněné pochválit a poděkovat jim za reprezentaci školy.

Mgr. Ivana Vaňková