Zápis do 1. třídy

V úterý 15. ledna 2013 se v naší škole konal zápis žáků do 1. třídy pro školní rok 2013/14. Mezi třináctou až osmnáctou hodinou přišli do školy rodiče se svými dětmi. Zapsáno bylo 30 žáků. Některé děti si budou muset na nástup do školy ještě chvilku počkat, ale většina z nich v září zaplní školní lavice 1. třídy.

O zápis dětí se postaraly usměvavé paní učitelky Eva Jašková,Michaela Konečná, Hana Gronkowiczová, Jana Jurčíková, Dagmar Bumbálková a Ivana Kořistková. Oporou pro mnohé děti byla přítomnost paní učitelky Lenky Gorčicové a děvčat z deváté třídy. Děti byly na zápis vzorně připravené, předvedly básničky, písničky a poradily si s řadou úkolů, které pro ně paní učitelky připravily. Zápis se konal ve třech krásně vyzdobených třídách, čímž jsme chtěli předejít případnému čekání.  Na cestu domů si děti odnesly malé dárečky, o kterése postaraly paní vychovatelky Marie Černohorská a Zdeňka Bolíková. Rodičům jsme nabídli informace o organizaci školy a několik dobrých rad před vstupem svého dítěte do školy. Podrobnější pokyny obdrží rodiče v závěru školního roku.

Děkujeme všem rodičům, kteří pro své děti vybrali naši školu. Velmi si vážíme Vašeho rozhodnutí. Uděláme vše pro to,abyste Vy i Vaše děti byli se školou spokojeni. Budoucím prvňáčkům přejeme hodně úspěchů.

Rozhodnutí o přijetí k základnímu vzdělávání od školního roku 2013/2014

PaedDr. Ivana Pavlíková
ředitelka školy