Člověče nezlob se a piškorky

Člověče nezlob se a piškvorky, tak přesně tyhle dvě aktivity si připravila Žárovička pro své spolužáky na středu 27. března. Člověče nezlob se hráli žáci z prvních a druhé třídy. Celkem se tohoto klání zúčastnilo 35 žáků. Úkol byl jasný, i když se ukázalo, že v některých kolech velmi náročný, protože s vyhazováním figurek těsně před domečkem stoupalo napětí nejen u hracích polí. Někteří pilně trénovali doma s rodiči, jiní ve školní družině a někdo to nechal na náhodě.

Konečné pořadí:

1. místo Terezka Javůrková z 2. třídy
  2. místo Mariam Sandiuk z 1. B
  3. místo Rozálie Antalová z 1. B

O turnaj v piškvorkách byl větší zájem, zúčastnilo se ho neskutečných 73 žáků z 3. až 5. tříd. Boj to byl neúprosný a napínavý do posledního znaku. Nakonec se do finále probojovali dva žáci ze 4. třídy, jeden páťák a jeden žák z 3. B.

Konečné pořadí:

1. místo Boris Sedláček z 5. třídy
  2. místo Sebastián Hoďák ze 4. třídy
  3. místo Šimon Rys z 3. B
  4. místo Čeněk Richta ze 4. třídy

Vítězům gratulujeme a všem děkujeme za hru fair play a atmosféru, kterou jste vytvořili.

Vaše Žárovička