Žárovička na výletě

Na Mezinárodní den dětí se žáci, kteří jsou aktivní v naší Žárovičce, vydali na výlet do Ostravy. V Opavě jsme přestoupili do dvoupatrového vlaku, což rozjelo vlnu zážitků. Poprali jsme se i se zádrhelem při kupování kreditní jízdenky na MHD. Naším cílem byl Fun Park Žirafa, kde si žáci užili spoustu legrace. Vyzkoušeli skluzavky, trampolíny, autíčka a snad všechny hry, které byly pro ně dostupné. Na některé se usmálo štěstí a vyhráli i plyšové hračky. Bohužel z jejich dovádění máme pouze pár fotografií, protože zachytit je, byl velmi těžký úkol. Někteří žáci se občerstvili přímo v centru, jiní pak využili možnost v blízkém McDonald‘s. Cesta zpět nám utekla rychle, únava byla znát na všech účastnících. Poslední kapesné se utratilo na nádraží v Opavě za občerstvení.
Tento výlet byl za odměnu nejen pro žáky za jejich celoroční práci, ale i pro pedagogický doprovod. Všichni jsme si výlet náramně užili. Dokonce už máme návrhy, kam bychom se rádi vydali příští rok.

Mgr. Klára Střížová