Závěrečná akce Žárovičky

Poslední akce tohoto školního roku byla Pevnost Boyard, která se uskutečnila na školním hřišti. Družstva postupně navštívila celkem 10 stanovišť, na kterých žáci plnili silové, vědomostní, kreativní ale i odvážné úkoly. Vždyť sáhnout do krabice, ve které je ve slizu ukrytý klíč, potřebuje nutnou dávku odvahy. A co teprve hádanky, které zamotaly nejednu hlavu. Udělat 50 dřepů také nelze bez fyzické kondičky. Své si našli i kreativci, kteří museli podle návodu ztvárnit téměř až umělecká díla. Za každý úkol, který splnili, získali klíče, které následně vyměnili za indicie. Ty je měli dovést k tajence, která obsahovala pouze jedno slovo. Nutno podotknout, že se všechna družstva závěrečného úkolu zhostila výborně a proto na ně čekala při vyhodnocení sladká tečka na závěr. Všem účastníkům děkujeme za jejich nasazení a příjemně strávené dopoledne.

Mgr. Klára Střížová