Závod na bruslích a koloběžkách byl znovu velice úspěšný

Celkem 8 medailových pozic přivezli naši sportovci ze závodu na kolečkových bruslích a koloběžkách, který se konal 21. 9. 2016 v podzemních garážích obchodního centra Breda v rámci Evropského dne mobility. Celou akci pořádal sportovní oddíl Luigino, který se právě těmito sporty zabývá. Pozvánku na závod přijalo okolo 10 škol a prosadit se v konkurenci 243 přihlášených závodníků nebylo vůbec jednoduché. Naší školu reprezentovalo celkem 14 žáků, v závodě na koloběžkách se představili Jan Silber, Ondřej Botzián, Patrik Snášel, Karolína Fiedlerová a Pavlína Podlovská, do bojů o stupně vítězů na kolečkových bruslích zasáhli Jakub Malý, Šimon Hloušek, Adéla Malá, Vendula Bokischová, Dorota Fojtíková, Vladimíra Šafaříková, Denisa Štefková, Veronika Antalová a Viktor Bolík. Mimo individuálních závodů, které byly rozděleny podle ročníků, jsme na závěr závodu sestavili také dvě smíšené štafety kolečkových bruslí, které na třech předepsaných okruzích zajeli výborně a štafeta A se v závěru mohla radovat z dalšího 3. místa. Ve štafetě A závodili Viktor Bolík, Šimon Hloušek a Denisa Štefková, B štafetu reprezentovala Adéla Malá, Vladimíra Šafaříková a Vendula Bokischová.

Všem našim žákům, kteří se závodu zúčastnili, děkujeme za reprezentaci školy a za skvělé sportovní výsledky.

Přehled medailových umístění:

KOLOBĚŽKY: Pavlína Podlovská (1. místo), Karolína Fiedlerová (2. místo), Patrik Snášel (3. místo)

BRUSLE: Šimon Hloušek (1. místo), Jakub Malý (2. místo), Adéla Malá (2. místo), Denisa Štefková (3. místo), Štafeta A (Viktor Bolík, Šimon Hloušek, Denisa Štefková – 3. místo).

Mgr. Jakub Machel

Video ze závodu:

https://youtu.be/6_a_jzRs6co

Fotky nejen z tohoto závodu si můžete prohlédnout na našem google účtu:

https://plus.google.com/u/0/104946829186953218097