Základní škola a Mateřská škola Neplachovice Naši žáci v dobrém rozmaru V barvách duhy Hledání Bludišťáka Základní škola a Mateřská škola Neplachovice Adaptační kurz Posloucháme Sběr vody Bude se testovat Zbarví se? A pod mikroskop

Závody na kolečkových bruslích

Další úspěšnou reprezentaci školy mají za sebou žáci, kteří se v minulém týdnu vydali na závody na kolečkových bruslích, které se uskutečnily v podzemních garážích OC Breda. Naši školu reprezentovali Adam Moša, Marek Šafařík, Natálie Dehnerová, Jakub Malý, Aneta Vávrová, Karolína Kořistková, Alexandra Nováčková, Marie Šafaříková, Matěj Schoppik, Stella Marie Bucháčková, Adéla Dehnerová, Monika Matoušková a Beata Vymětalíková. Z těchto 13 účastníků jsme se ve svých kategoriích celkem 5 x podívali na stupně vítězů a připsali si skvělá umístění. První místo vybojoval Jakub Malý a Matěj Schoppik, na 2. místě se umístila ve své kategorii Marie Šafaříková a skvěle si vedly i naše štafety, které skončily na 2. a 3. místě z 12 zúčastněných družstev.

            Mgr. Jakub Machel