Závody v OC Breda byly úspěšné

Ve středu 16. 9. 2015 se 12 našich žáků vydalo do Opavy vyzkoušet si své dovednosti na kolečkových bruslích a koloběžkách. Tento netradiční závod pořádali již poněkolikáté Sportovní kurzy Opava na skvělém povrchu v podzemních garážích obchodního centra Breda. V silné konkurenci jsme se rozhodně neztratili a celkem jsme si zajistili 8 medailových umístění. Kategorie závodu bruslí i koloběžek byly rozděleny po ročnících. Hned v druhé kategorii se představil Jakub Malý, který dojel na 3. místě. Dále si pro 1. místa dojeli Šimon Hloušek a Adéla Malá. Na 4. místě se umístila ve své kategorii Vendula Bokischová, ale díky tomu, že se ještě zvlášť vyhlašovala kategorie neregistrovaných závodníků, mohla se také radovat z 1. místa. Na další trati se představila Veronika Antalová, která skončila 12., Karolína Fiedlerová dojela na 13. místě a Nikoleta Badayová dorazila do cíle 16. Další medailovou radost přinesl závod Viktora Bolíka, který skončil 3. a také velmi pěkné umístění Patricie Heinzké, která se umístila 5. Skvělých výsledků ale stále ještě nebylo dost a v poslední kategorii si 3. místo připsala Hana Tenglerová. Třešničkou na dortu pak byla skvělá jízda našich dvou smíšených štafet, které v konkurenci 14 družstev dorazily do cíle na 2. a 7. místě. V 1. štafetě závodila Adéla Malá, Viktor Bolík a Šimon Hloušek, ve 2. se představil Jakub Malý, Vendula Bokischová a Veronika Antalová. Obsazeny jsme měli také dvě kategorie závodu na koloběžkách. Vojtěchu Karáskovi se ve své kategorii příliš nedařilo, zato Pavla Podlovská zvládla závod skvěle a cílovou čárou projela jako 1. Všem našim žákům děkujeme za nasazení v závodech a skvělou reprezentaci školy.