Zima, zima, zima…

Všude je veliká, všude sníh, všechno led na tři zámky zamyká… to je to pravé počasí pro NÁS! Milovníci zimních radovánek se konečně dočkali. Tak už honem obléknout, pobrat „náčiníčko“ a vyrazit směr Hliník. Neohrožených závodníků (pozn. nepoužívali brzdy) bylo vskutku požehnaně. Rychlosáně Matěje Bilíka a Honzíka Lhotského měly neskutečně dlouhý dojezd. Rychlo-dravé byly i růžové boby Anežčiny. A za zmínku stojí i „ lopataři.“ Mezi odvážné závodnice určitě patřila Nikolka Voženílková, Adélka Tenglerová, Andrejka Chudybová, Jirka Seipel a Vojta Fojt. Vyzkoušeli jsme si také, jaké to je, svého kamaráda na bobech povozit (pozn. teď už budou děti jistě vědět, co obětaví rodiče často podstupují). Čas nám venku utekl jako voda a do školy jsme se vraceli s dobrou náladou a zdravou barvou. A další hodina? Ta byla naprosto ukázková.

                                                                                                                                         Milovníci zimy ze 3. třídy