Zlatá tečka za sportovními soutěžemi

I když se volejbalový turnaj jevil, jako poslední sportovní soutěž letošního školního roku, přece jen nám ještě jedna sportovní událost do naší sportovní sbírky proklouzla. Trojice našich žáků vyrazila v pátek 9. června do víceúčelové haly v Městských sadech v Opavě, aby zde sehrála badmintonový turnaj starších žáků. Celkem se na turnaji sešlo 26 sportovců a konečné pořadí určil výsledek 6 odehraných zápasů každého hráče. Do turnaje se zapojil Matěj Dehner a Matěj Vrbický, jejichž snažení přineslo v celkovém součtu 12. a 13. místo. Poslední z trojice, Radek Lubeník, v turnaji nenašel přemožitele a mohl se tak radovat z celkového vítězství a zlaté medaile. Našim žákům děkuji za další zdařilou reprezentaci školy, stejně tak paní Lubeníkové, která vypomohla s účastí našich žáků na turnaji.

Mgr. Jakub Machel