Slavnostní ukončení školního roku 2022/2023

Školní rok uběhl jako voda a naši žáci si na letní prázdniny opět odnášejí spoustu zážitků z pestrých školních akcí, které prožili spolu se svými učiteli a spolužáky. Na konci školního roku se hodnotí výsledky celoroční práce žáků. Jsem ráda, že pochvaly a ocenění mnohonásobně převyšují kázeňská opatření. Třídní učitelé navrhli za vzornou reprezentaci školy a aktivní zapojení do života školy 26 žáků na pochvalu ředitelky školy. Jsou to: Eliška Hrušková (6. B), Antonín Volný (6. B), Kateřina Matýsková (7. A), Kryštof Haferník (7. B), Natálie Jedličková (7. B), Anna Kořistková (8. A), Tamara Marethová (8. A), Petra Rysová (8. A), Matěj Vrbický (8. A), Ondřej Čapek (8. B), Edita Stavařová (8. B), Albert Vávra (8. B), Anežka Bajtková (9. A), Jan Hroch (9. A), Andrea Chudybová (9. A), Matěj Kořistka (9. A), Radek Lubeník (9. A), Viktor Matýsek (9. A), Filip Nedopílek (9. A), Bibiana Sedláčková (9. A), Adriana Šebelová (9. A), Michal Šrek (9. A), Jakub Čech (9. B), Jiří Seipel (9. B), Viktorie Švachová (9. B) a Nikola Voženílková (9. B). Výborných žáků je daleko více, svědčí o tom i skutečnost, že na konci tohoto pololetí bylo uděleno 111 pochval třídního učitele. Na závěr školního roku oceňují třídní učitelé 9. tříd některé žáky také medailí „Vynikající žák školy“. Paní učitelka Kateřina Baronová ocenila z 9. A tyto žáky: Anežka Bajtková, Jan Hroch, Andrea Chudybová, Matěj Kořistka, Radek Lubeník, Filip Nedopílek, Adriana Šebelová a Michal Šrek. A z 9. B ocenila paní učitelka Blažena Wertichová následující žáky: Jakub Čech, Jiří Seipel, Veronika Schreierová, Tereza Slaninová, Viktorie Švachová, Adéla Tenglerová a Nikola Voženílková. Tito žáci po celou dobu školní docházky vykazovali vynikající studijní výsledky, vzorně reprezentovali školu a aktivně se zapojovali do organizování školních akcí. Všem těmto žákům gratuluji. V závěru slavnostního ukončení školního roku se žáci 9. tříd rozloučili se všemi vyučujícími a při posledním vstupu do budovy základní školy je doprovodili naši prvňáčci.

Milí deváťáci, přeji vám do další etapy vašeho života jen to nejlepší, držte se, i když život nemá zábradlí. Mnoho štěstí!

Krásné prázdniny všem a v září na shledanou!

PaedDr. Ivana Pavlíková